Zapraszamy do zapoznania się z szerokim zakresem świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy, iż wieloletnie doświadczenie i niezawodność polecanych przez nas produktów spełniających europejskie normy jakości dadzą Państwu szeroko pojętą satysfakcje i zapewnią wymierne korzyści finansowe. Zajmujemy się profesjonalnym Projektowaniem, Montażem oraz Serwisowaniem instalacji teletechnicznych nisko-prądowych. Oferujemy także pomiary istniejących instalacji. Gwarantujemy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny i stałą opiekę techniczną w oparciu o umowy konserwacyjne. Z przyjemnością zapraszamy Państwa do grona naszych stałych klientów!

OFERUJEMY:

  •     anteny naziemne   -   montaż, instalacje anten naziemnych RTV
  •     anteny satelitarne   -   instalacje anten satelitarnych SAT
  •     kamery CCTV   -   montaż, instalacje telewizji przemysłowej, dozorowej
  •     domofony, video-domofony   -   instalacje domofonowe, video-domofonowe
  •     kable, przewody   -   kompleksowe okablowanie budowanych domów, obiektów
  •     platformy cyfrowe   -   instalacje platform cyfrowych polskich operatorów satelitarnych
  •     projekty, doradztwo   -   DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-H, SD, HD, HDMI, MPEG-2, MPEG-4
  •     konfiguracja usług multiroom   -   wykonanie okablowania, podłączenie i konfiguracja dekoderów


Projektujemy, montujemy i konserwujemy instalacje indywidualne i zbiorcze. Projektujemy, montujemy i konserwujemy instalacje cyfrowych anten zbiorczych dla wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych i osiedli domów jednorodzinnych. Nasze instalacje projektujemy i montujemy w najnowszej technologii kablowej z zastosowaniem światłowodów. Instalacje indywidualne w domach jednorodzinnych projektujemy i montujemy z zachowaniem uniwersalności instalacji z możliwością dowolnego dostosowania do potrzeb mieszkańców. Nasze instalacje pozwalają na integrację z innymi systemami teletechnicznymi znajdującymi się w nowoczesnym domu takimi jak instalacja: internetowa, telewizji obserwacyjnej (kamery), wideodomofonowa system alarmowy.
 

 Świadczymy usługi w zakresie:
•    Sieci komputerowe - instalacja okablowania, konfiguracja urządzeń sieciowych, serwery plików, NAS-y, routery itp.
•    Komputery stacjonarne - montaż, serwis, konfiguracja, modernizacje, naprawy.
•    Laptopy, notebooki - sprzedaż, naprawa, rozbudowa, modernizacje, naprawy MB (BGA).
•    Kasy i drukarki fiskalne - sprzedaż i serwis (Innova, DATECS, EMAR) również pozostałe wyposażenie placówek
     handlowych (wagi, czytniki kodów, pos-y itp).
•    Oprogramowanie - sprzedaż serwis.
•    Strony internetowe.

Budujemy systemy w oparciu o kamery przemysłowe, stanowiska obrotowe i stałe, systemy bezprzewodowe oraz kamery w systemach obserwacji dyskretnej. Nasze systemy umożliwiają podgląd i zarządzanie zdalne poprzez internet, telefon komórkowy, palmtop na monitorze twojego komputera, laptopa lub TV.

Zajmujemy się projektowaniem oraz instalacją systemów monitoringu. Posiadamy szeroką ofertę sprzętową oraz, jako firma, gwarantujemy fachową instalacje monitoringu w państwa domu, biurze czy zakładzie pracy. Nasze systemy obserwacyjne mogą składać się z różnego rodzaju kamer: czarno-białych i kolorowych, zewnętrznych i wewnętrznych, miniaturowych i standardowych rozmiarów, statycznych i obrotowych, ukrytych i widocznych. Montaż kamer odbywa się z zachowaniem najwyższej staranności oraz terminowości. Nasi pracownicy posiadają kwalifikacje, umiejętności oraz certyfikaty zapewniające usługi na oczekiwanym poziomie.
Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych prac instalacji TV przemysłowej dla firm, instytucji, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów oraz osób fizycznych. Specjalizujemy się w instalacjach systemów telewizji przemysłowej, projektowaniu, usługach serwisowych oraz konserwacyjnych. Prowadzimy również doradztwo w zakresie instalacji i obsługi systemów telewizji dozorowej.

Monitoring w dzisiejszych czasach jest nieodłączną częścią firmy. Jego wartości prewencyjne wydają się być nie do przecenienia. Drastyczny spadek zdarzeń przestępczych w obiektach wyposażonych w kamery to już niemal praktyka. Z doświadczenia wiemy, że przemyślany projekt monitoringu to przeważnie połowa sukcesu.

Podstawowym elementem każdego systemu jest system zintegrowanych ze sobą kamer. Kamery mogą monitorować parking przy domu, garaż, bramę wjazdową, ogród czy cały teren wokół domu. Poza wzrostem poczucia bezpieczeństwa wśród domowników, monitoring zapobiega różnego rodzaju wandalizmom, kradzieżom samochodu i innym tego typu rzeczom. System monitoringu umożliwia błyskawiczną reakcję na zaistniałe wydarzenie.

Wykonujemy instalacje domofonowe i wideodomofonowe analogowe lub cyfrowe. Wykonywane przez nas instalacje dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.
 

Główną funkcją domofonu i wideo-domofonu jest możliwość identyfikacji osoby próbującej dostać się na obiekt objęty systemem.
System analogowy jest tańszy i prostszy , dobrze sprawdza się w małych instalacjach.
System cyfrowy jest droższy , lecz można go rozbudować o różne funkcje np. obsługę bramy wjazdowej , otwieranie furtki za pomocą kodu cyfrowego , oraz cały system można połączyć z systemem ochrony budynku.
Wideodomofon jest bardziej praktyczny , gdyż można obserwować co dzieje się wokół wejścia na posesję.Daje pewność co do tożsamości osoby chcącej wejść do naszego domu. Jest jednak droższy i nie zawsze konieczny.
Na instalację domofonu , lub wideodomofonu najlepiej zdecydować się na etapie budowy , ponieważ na rynku jest wiele modeli , oraz systemów połączeń co wiąże się z odpowiednią ilością żył w przewodach połączeniowych pomiędzy budynkiem a furtką itp.
Wykonujemy zarówno proste i tanie instalacje oraz rozbudowane i nowoczesne, zintegrowane z innymi domowymi instalacjami. Korzystamy z najnowszych rozwiązań dedykowanych dla inteligentnych domów zapewniających największą funkcjonalność z jednoczesną prostotą obsługi.