Budujemy systemy w oparciu o kamery przemysłowe, stanowiska obrotowe i stałe, systemy bezprzewodowe oraz kamery w systemach obserwacji dyskretnej. Nasze systemy umożliwiają podgląd i zarządzanie zdalne poprzez internet, telefon komórkowy, palmtop na monitorze twojego komputera, laptopa lub TV.

Zajmujemy się projektowaniem oraz instalacją systemów monitoringu. Posiadamy szeroką ofertę sprzętową oraz, jako firma, gwarantujemy fachową instalacje monitoringu w państwa domu, biurze czy zakładzie pracy. Nasze systemy obserwacyjne mogą składać się z różnego rodzaju kamer: czarno-białych i kolorowych, zewnętrznych i wewnętrznych, miniaturowych i standardowych rozmiarów, statycznych i obrotowych, ukrytych i widocznych. Montaż kamer odbywa się z zachowaniem najwyższej staranności oraz terminowości. Nasi pracownicy posiadają kwalifikacje, umiejętności oraz certyfikaty zapewniające usługi na oczekiwanym poziomie.
Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych prac instalacji TV przemysłowej dla firm, instytucji, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów oraz osób fizycznych. Specjalizujemy się w instalacjach systemów telewizji przemysłowej, projektowaniu, usługach serwisowych oraz konserwacyjnych. Prowadzimy również doradztwo w zakresie instalacji i obsługi systemów telewizji dozorowej.

Monitoring w dzisiejszych czasach jest nieodłączną częścią firmy. Jego wartości prewencyjne wydają się być nie do przecenienia. Drastyczny spadek zdarzeń przestępczych w obiektach wyposażonych w kamery to już niemal praktyka. Z doświadczenia wiemy, że przemyślany projekt monitoringu to przeważnie połowa sukcesu.

Podstawowym elementem każdego systemu jest system zintegrowanych ze sobą kamer. Kamery mogą monitorować parking przy domu, garaż, bramę wjazdową, ogród czy cały teren wokół domu. Poza wzrostem poczucia bezpieczeństwa wśród domowników, monitoring zapobiega różnego rodzaju wandalizmom, kradzieżom samochodu i innym tego typu rzeczom. System monitoringu umożliwia błyskawiczną reakcję na zaistniałe wydarzenie.